PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA !!!
OFERTA WYŁĄCZNIE W RODŹKO NIERUCHOMOŚCI !!!
WYJĄTKOWA I NIEPOWTARZALNA
NIE ZNAJDZIESZ JEJ NIGDZIE - TYLKO U NAS !
Zapraszam do obejrzenia nowego domu typu bliźniak.Nieruchomość położona w Sicienku, 10 km od Bydgoszczy.
Działka 351m2, pięknie zagospodarowana. Na działce garaż o powierzchni około 25m2,konstrukcja drewniana, pokryta blachą trapezową, posadzka betonowa.
Dom ma powierzchnię całkowitą 192 m2, użytkową 174m2. Oddany do użytkowania w grudniu 2018 roku.
Parter to przestronny salon z aneksem kuchennym i łazienką oraz pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni około 100m2. Piętro to 4 sypialnie, duża łazienka oraz garderoba.
Dom zbudowano z suporeksu, ocieplenie styropian 15 cm, dach blacha trapez-premium, ocieplony wełną mineralną.
Okna PCV 3-szybowe,parter to ogrzewanie podłogowe, piętro kaloryfery. Ogrzewanie gazowe-gaz ziemny, piec dwu-funkcyjny. Istnieje możliwość podgrzania wody z bojlera elektrycznego. Zainstalowano zmiękczacz i filtr do wody oraz wideodomofon. Brama wjazdowa automatyczna, podjazd z kostki. Od strony salonu przestronny około 50m2 taras. Na podłogach gres i panele, ściany gładzie gipsowe i płytki. Parapety granitowe.
W cenie pozostaje zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD, armatura łazienkowa, pozostałe umeblowanie do uzgodnienia.
Parter
*pokój z aneksem kuchennym 78m
*wiatrołap 4,5m
*łazienka 5,5m
*pomieszczenie techniczne 3m
*taras zewnętrzny 50m
Piętro
*pokój 13m
*pokój 13m
*pokój 9,5m
*sypialnia 17m
*łazienka 12m
*garderoba 5m
Bardzo dobra lokalizacja ,w pobliżu szkoła, kościół, bank i Urząd Gminy.
W miejscowości także Ośrodek Zdrowia z rehabilitacją, poczta, przedszkole, sklepy i stacja benzynowa z myjnią.
Polecam i zapraszam na prezentację
Aldona Liczbińska 667 80 69 69
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.